Poznejte krásu pravého islandského mechu

Máme pro vaše šikovné ruce spoustu dekorativních prostředků, které uvítáte při tvoření různých dekorací. V současné době se nabízí jarní a velikonoční výzdoba bytů, ale můžete si zpříjemnit i vaše pracovní prostředí. Neznamená to, že kancelář, do které denně docházíte, se musí tvářit zcela přísně. Zútulněte si ji dekorací například pravého islandského preparovaného mechu, který můžete používat jak do dekoračních kytic ze sušených květů, tak i ho lze přidat a ozvláštnit jím živé květy.

dekorativní dýně na mechu

Je to skvělý a úžasný doplněk, obzvláště ho ocení ti, kterým záleží na přírodě a na ekologii, neboť je to zcela přírodní produkt a navíc příjemně zelené barvy, která se právě hodí i do pracovních prostor. Poslední psychologické výzkumy prokazují, že zelená barva je barvou uklidňující. Pracujete s lidmi, navštěvují vás klienti ve větší míře? Rozvěste po stěnách zajímavě koncipované islandské preparované mechy, a to tak, že zajímavé kompozice budou vystavené hned přímo proti očím klientů tak, aby je neobvyklá dekorační kombinace zaujala. Možná tím předejdete i nejapným krizím v chování ze strany zákazníků.

velikonoční výzdoba s mechem

A pokud nevlastníte natolik šikovné ruce, které by zajímavé kompozice vytvořily, oslovte profesionály v květinových studiích a zadejte si k nim objednávku, která bude sestávat z barev, přírody a pravého islandského preparovaného mechu. Je velmi příjemný na pohled, protože má zvláštní houbovitou strukturu, barva je přírodní zelená a kreativním dekoratérům se s ním dobře pracuje.
Lze ocenit, že se jedná o přírodní dekoraci, která si dlouhý čas dokáže uchovat živý vzhled a je vynikajícím komponentem, který šikovní designéři použijí nejen do vazby živých či suchých kytic, ale i k tvoření živých obrazů, sezónních věnců anebo dokonce jimi lze nahradit korály v suchých mořských aranžmá. Samozřejmě se mech nesmí namočit, takže přímo do akvária nepatří.