Zvětší obytného prostoru pomocí nábytku

Zdá se vám, že z vás doma už není skoro k hnutí? Nejste zdaleka jediní. V takovýchto podmínkách žije mnoho rodinu nejen u nás, ale i ve světě.

Zvětší obytného prostoru pomocí nábytku

Byt můžete zvětšit jen velice málo způsoby. Úplně nejideálnější je prostě probourat vhodnou stěnu a spojit dva byty do jednoho. Toto řešení využívá ale docela málo lidí. Jednak nemají vedle svého bytu prázdný byt, jednak i kdyby měli, nejspíše na něj nebudou mít peníze. A tak se lidé snaží zvětšit svá obydlí všemi možnými i nemožnými prostředky. Samozřejmě, že stěhování je dobrým způsobem, ale způsobem, který není zrovna levný. Při dnešních cenách obytných nemovitostí je prostě stěhování do většího velký finanční problém pro valnou část českého obyvatelstva.

Dřevěná skříň

Pokud máte problémy s nedostatkem místa doma a nemáte našetřené miliony, budete si muset nějak poradit s tím, co máte. To ale automaticky neznamená, že by se vám to nemohlo podařit. Jasně, nový pokoj asi doma nevykouzlíte, ale v případě, že vám jde jen o několik málo metrů čtverečních navíc, existuje cesta. Krom vyhození nepotřebného harampádí můžete navíc nakoupit do každého relevantního pokoje vestavěné skříně Sten-skrine.cz.

Jsou vysoce efektivní

Nový nábytek samozřejmě musíte vyměnit za ten stávající, jinak by to nemělo smysl. Klasické skříně jsou doslova žrouty prostoru, a proto je vhodné jim dát vale a místo nich začít využívat vestavěné vrze. Jak je evidentní z jejich názvu, jedná se o nábytek, který se umisťuje do stěny, a to alespoň z části. Čím hrubší stěny doma máte, tím lépe pro vás, jelikož se vám o nich vleze více nábytku a tím pádem nebude zaclánět na obytné ploše. Dobrou zprávou je, že v tomto případě je docela jedno, jakou mají vaše kvalitu nebo jestli disponují podivnými tvary. Všemu se dá přizpůsobit.

Plná skříň

Amatérský návrh

Asi jistě tušíte, že se jedná o výrobky, které jsou zakázkové. Každá vestavěná skříň je tedy originál. Dává to logiku, musí se totiž vždy přizpůsobit trochu jiným podmínkám, a proto by bylo nelogické vyrábět je předem do zásoby. Díky tomu se můžete alespoň částečně podílet a jejich vzezření. Slouží k tomu různé jednoduché aplikace, které nabízejí výrobci nábytku zdarma ke stažení.