Vyzkoušejte kvalitu autožárovek osram nightbreaker

Buďme zcela upřímní, neosvětlené auto nebo i jen zcela z malé části osvětlené, může způsobit stejně katastrofický scénář, jako chodec oblečený v tmavém oblečení, bez jakéhokoliv výstražného označení. Světla upozorňují ostatní řidiče, že nejsou na silnici sami a mohou se tak při své jízdě vzájemně respektovat a dodržovat pravidla silničního provozu. Pokud nefungují světla, auto se snadno přehlédne a neštěstí je na světě.

lesklý brouk

Na druhou stranu, špatně svítící auto, které vyjede za cedule měst, je další problém. Řidič se snaží tak moc soustředit na jízdu před sebe, že snadno přehlédne jinou nástrahu. Zde se skutečně nevyplatí šetřit, ale naopak investice do kvalitních žárovek přináší daleko pohodlnější a bezpečnější jízdu. Výrobci autožárovek Osram jsou si toho plně vědomi, a tak dodávají na trh jen to nejlepší. Vyšší světelný tok a jasnější paprsek světla, což je pro řidiče ideální kombinace při jízdě v noci nebo za snížené viditelnosti. Jedná se o jednu z nejvyšších kvalit, kterou lze zakoupit. Na trhu působí už 100 let a svoji nabídku neustále rozšiřují a zdokonalují.

nový autobus

Vybavte značkově svůj automobil

Výrobce těchto autožárovek dokáže po všech stránkách vybavit váš automobil a také s jistotou dodá nejvyšší kvalitu, kterou můžete nalézt v těchto produktových řadách.

Originál – jedná se o základní řadu žárovek, kterou potřebuje každý majitel vozu do blikrů, osvětlení SPZ, koncových světel, H3, H4, H7 a další druhy.
Ultra life – vysoká kvalita, s garanční zárukou až na 3 roky, také vydrží až 3x déle, než běžná autožárovka. Je vhodná do všech automobilů a hlavně ji ocení majitelé aut, co mají světlomety s čirým sklem a navíc také se zhoršenou dostupností pro výměnu.
Cool Blue Intense – s touto žárovkou neuděláte chybu, jedná se o moderní, jasně bílé světlo, které se jeví jako modravé. Důležité je to, že vydává o 20% více jasu, než originální žárovky.
Silverstar 2.0 – jedná se o velmi dobrou žárovku pro všestranné použití s kvalitním poměrem světelného výkonu a životností.
Nightbreaker Unlimited a Laser – řadí se mezi špičkové druhy autožárovek. Cenově jsou možná o trochu dražší, ale zase v poměru toho, co dokážou, je to nesrovnatelné. Jedině osram nightbreakerpromění tmu ve sluneční den, nabízí totiž o 110 % více světla na silnici, než halogenová žárovka.

světlomety v soumraku

I když poskytne delší viditelnost světelného kužele, neoslňuje protijedoucí řidiče. Tím samozřejmě snižuje únavu očí a vede k větší bezpečnosti při řízení v noci.
Rozhodně se nevyplatí na autožárovkách šetřit, je lepší si automobil vybavit prestižní značkou, která zaručuje vyšší světelný tok, jasnější paprsek světla a delší životnost žárovky. Pamatujte na to, že bezpečně jezdí ten, kdo vidí a je také dobře viděn.