Vodní řasa nemá ve vašem bazénu šanci

Udržet vodu v našem zahradním bazénu stále v prvotřídní kvalitě není až tak jednoduchou záležitostí. Pokud k tomu ale budeme mít vhodné a schopné pomocníky, pak to nebude příliš velký problém. Základem je jistě bazénová chemie v podobě chlorových, bromových nebo kyslíkových tablet. Ty ale nejsou všemocné. A tak je nutné jejich snahu posílit o přípravek, který dokáže zatočit hlavně s nebezpečnou a nepříjemnou hnědou nebo zelenou řasou.
dítě v bazénu s plaveckými brýlemi

o Algicid https://www.chlorito.cz/algicid se snadno dávkuje a spolehlivě ošetří vaši bazénovou vodu.
o Reaguje pouze na nižší organismy, tudíž plavce většinou ohrožovat nebude.
o Není ani destruktivní k žádnému zařízení vašeho letního koupaliště.
Algicid má tu moc, že nejen už vzniklé řasy spolehlivě odstraní, ale také zabrání jejich dalšímu růstu. Přípravek je možné kombinovat se všemi druhy chemie, která je určena do bazénu.
§ POZOR– nikdy nemíchat koncertované roztoky mezi sebou!
§ Jestliže smícháte ALGICID s dalšími koncentrovanými přípravky bazénové chemie, může dojít u ALGICIDU k naprosté deaktivaci.
§ Souběžné používání je bezproblémové.
mladý muž s kšiltovkou v bazénu a s nafukovacím kruhem

Křišťálová voda po celé léto

Dávkování se určuje podle stupně znečištění. Je vždy vhodné dbát doporučení výrobce. Rozdíly v dávkování mohou být až několikanásobné. Intervaly mezi jednotlivými dávkami jsou většinou týdenní až čtrnáctidenní.
o Výsledek působení ALGICIDU je znát už za velice krátkou dobu tím, že se kalná voda změnila v křišťálově průzračnou.
Výhody tohoto přípravku oceníte především ve velice horkých letních dnech, kdy je růst řasy a dalších nežádoucích látek otázkou doslova několika hodin. ALGICID je zdravotně nezávadný a není ani žádným způsobem nebezpečný ani zatěžující pro životní prostředí.
§ Jeho používání se tedy nemusíte vzdávat ani v případě, že se ve vašem bazénu budou koupat malé děti.