Krásný dům i pro vás


Líbí se vám představa bydlení v novostavbě ale asi si netroufnete na stavbu svépomocí? Stavba domu svépomocí je sice lepší z hlediska financí, protože když si budete všechno stavět sami, logicky ušetříte peníze. Jenže problém je, že budete muset na stavbě trávit spoustu volného času za každého počasí. To je hlavní důvod, proč se někteří lidé raději obrací na stavební firmy. Firmě sice musíte zaplatit za práci, ale budete bydlet daleko rychleji. A právě rychlost dokončení stavby je pro mnoho lidí zcela stěžejní kritérium.

nový dům

Jestli hledáte stavební firmu, určitě se vyvarujte takových, které nemají příliš dobré hodnocení od klientů. I v dnešní době je spousta firem, které nabízí výstavbu rodinných domů. Jenže ne každá firma vám garantuje včasné dokončení a použití dohodnutých materiálů. U nás mate jistotu, že dostanete přesně to co si vyberete. V nabídce máme desítky typových projektů. Jeden z nich je například RD Sadská Enerdomy. Tyto rodinné domy se vyznačují moderním vzhledem, který si určitě zamilujete.

Tento druh domu zaujme každého na první pohled. Dům exteriér je zhotovený v kombinaci bílé a antracitové barvy a dřeva. Střecha není pokrytá běžnou taškou ale šindelem, který celému dodává nádech jedinečnosti. Fasáda je zateplená v bílé barvě, která je zkombinovaná s hnědým obkladem a dřevěnými palubkami. Interiér domu je velmi prostorný. V domě najdete spoustu oken a portálů, díky čemuž je dům maximálně prosvětlen.

stavba domu

Bydlete v něm i vy
Jestli si u nás vyberete právě třeba tento dům, můžeme vám ho postavit jako dřevostavbu nebo zděnou variantu. Rádi pro vás připravíme váš nový domov a to za nejkratší možnou dobu. Pokud si vyberete dřevostavbu, budete bydlet už za pár týdnů. Staňte se i vy našimi klienty a získejte svůj nový dům, který si hned zamilujete tak jako celá řada klientů před vámi.