Nevzdávejte se svého snu pro nedostatek peněz

Téměř žádný začínající podnikatel se neobejde bez větší finanční hotovosti. Proto je dnes běžnou praxí zažádat si na počátku své podnikatelské kariéry o poskytnutí úvěru. Někdy se ale může vyskytnout nějaký problém a banka vaši žádost zamítne.

  • Rozhodně to neznamená, že se máte svého podnikatelského snu vzdát.
  • Jen je zapotřebí jít tam, kde s tím nebude žádný problém.

Prostě si najděte nějakého nebankovního poskytovatele, který pro vás vytvoří finanční produkt přímo na míru.

bankovky

Záznamy v registrech nevadí

Co bylo příčinou, že jste se stali pro banku nebonitním klientem? Je docela pravděpodobné, že tou překážkou byl záznam v některém bankovním nebo nebankovním registru dlužníků. Banka má své podmínky nastavené tak, že většinou nepřipouští v tomto ohledu žádnou toleranci. U nebankovního poskytovatele finančních produktů jsou v nabídce přímo hypotéky bez registru. Je tedy zřejmé, že s vaší historií nebude žádný problém.

  • Cesta k úvěru je jednoduchá.
    1. Stačí poslat fotografie nemovitosti, kterou vložíte jako protihodnotu.
    2. Spolu s nimi vyplněnou on-line žádost.
    3. A pak už jen počkat na kontakt, který s vámi probere vše potřebné a zodpoví veškeré otázky.

Budete tedy v několika hodinách vědět, jaké máte možnosti. Úvěr je možné předem schválit už do čtyřiadvaceti hodin a v den podpisu smlouvy můžete začít čerpat podnikatelský úvěr.

start up

V toleranci jsou i nízké příjmy

Tento finanční produkt je také vítaný v případě, že není možné doložit dostatečným způsobem příjmy anebo jsou příliš nízké. Po celou dobu splácení je garantována neměnná úroková sazba. U americké hypotéky to může být už od čtyř procent.