Lak na nehty a osobnost

My ženy si velice rády využíváme laky na nehty pulo.cz k tomu, aby byly naše nehty krásné a upravené. Napadlo vás ale někdy milé ženy, že byste si barvu laku na nehty měly vybírat podle vašeho znamení horoskopu? Že ne? A co třeba o tom, co vaše nehty o vás vypovídají vašemu okolí? Také ne? Tak to se v klidu usaďte a pusťte se do čtení!

Nejdříve se na to podívejme z trochu širšího a obecnějšího hlediska, tedy z toho, co o vás barva laku, který máte na nehtech nejraději a nejčastěji vlastně vypovídá. Jednou z vůbec nejoblíbenějších barev u žen se dle průzkumů jeví červená neboli rudá. Jedná se o smyslnou a svůdnou barvu, kterou volí ženy, které si jsou své přitažlivosti plně vědomy. Tyto ženy přesně vědí, co chtějí a nebojí se za tím jít. Pokud nepatříte zrovna k sebevědomým typům, rozhodně se také neobávejte sáhnou po této barvě. Její mocí totiž je i odvahu dodávat. Trochu jemnějším odstínem je růžová, kterou volí nejčastěji romantické duše. Volbou této barvy určitě nikdy nešlápnete vedle, protože s její pomocí podpoříte ženskost, jemnost a jakousi roztomilost. Budeme-li pokračovat na stupnici ještě o kousek níže, dojdeme až k béžovým světlým barvám, které jsou typické pro praktické typy dívek a žen, které jen tak někomu neskočí, jak se říká, na lep. Na druhou stranu se opět jedná o typicky ženskou barvu.

růžové nehty

Velice často můžeme také zpozorovat na černo nalakované nehty. Jak jistě víte černá barva skrývá jakousi mystiku a tajemno. Přesně tímto dojmem působí také na našich nehtech. Ženy jsou díky ní mnohem tajemnější, působí nespoutaně a rozhodně ne zrovna poslušně. Na druhé straně bíle nalakované nehty značí kreativní duše, které mají smysl pro detail a mají rády pořádek.

černo-béžové nehty

Mezi poslední barvy, o nichž se zmíním, a které nejsou zrovna tak moc často k vidění, patří žlutá, modrá a zelená. První jmenovanou barvu z řady si jistě vyberou jen pozitivní a vesele naladěné duše, které se nebojí barev a nerady si lámou hlavu s nějakými starostmi. Prostě a jednoduše si rády život užívají se vším všudy. Nehty s barvou nebe nejčastěji volí snílci a optimisté, kteří ale na druhou stranu velice rádi vyčuhují z řady a chtějí ukázat, že nejsou stejné jako ostatní. Rády tedy poukazují na svou jedinečnost, u které nechtějí, aby zůstala nepovšimnuta. Poslední, tedy zelená barva, je symbolická pro opravdové extroverty, kteří rádi vzbuzují zájem okolí. Optimismus a dobrá nálada těmto jedincům nechybí stejně tak, jako cílevědomost a sebevědomí.

A na konec tedy ta zajímavost: jakou barvu vybrat pro vaše znamení horoskopu? Vše se zase samozřejmě zakládá a odvíjí od samotného charakteru dané osoby. Červenou a vínovou by údajně měli volit beran, štíři a raci. Po trochu světlejších odstínech naopak ryby, kozorozi, panny, blíženci. Fialová a modrá je jako dělaná pro váhy a vodnáře. Střelec by se neměl bát sytě žluté, lev charakteristické zlaté a býk zelené.