Kdo hledá najde – Jak si vybrat kabelku a která z módy nikdy nevyjde?

Kabelka je nezbytným doplňkem každé ženy. Plánujete rozšířit svou sbírku o nový kousek, ale ještě jste nenašla tu pravou? Poradíme vám, jak ji najít.

Kdo hledá najde – Jak si vybrat kabelku a která z módy nikdy nevyjde?

Móda se mění a to co se nosilo loni, se už letos nosit nemusí. Necháváte se vést trendy nebo dáváte přednost svému osobnímu vkusu a pohodlí? Ke každé ženě patří kabelka, do kabelky si navíc my ženy ukládáme všechny nezbytnosti, bez kterých se mimo domov neobjedeme, a že jich někdy je hodně. Dneska najdeme na trhu nepřeberné množství nejrůznějších kabelek zajímavých střihů, barev i vzorů. Z módy ale nikdy nevyjdou kabelky kožené. Mít koženou kabelku je výhra, dá se totiž unosit kamkoliv. Chcete do kůže investovat? Pak se o ni ale ani nezapomeňte starat. Když tak učiníte, budete si ji moci užívat dlouhé roky. A pořád z módy nevyjde.

pexels-photo-3808249

Hledejte kabelku podle svého stylu

Nejlepší kabelky jsou takové, které se dají nosit stále a to k jakémukoliv oblečení a při každé příležitosti. Většina žen doma samozřejmě nemá jen jednu kabelku, ale i tak se při výběru vždy rozhodujte podle toho, jaké oblečení jste zvyklá nosit. Elegantní oblečení si žádá i patřičnou a elegantní kabelku, pokud volíte sportovní oblečení, k němu si asi elegantní kabelku nedáte, protože by to nepůsobilo dobře na pohled. Skvělou volbou jsou dámské kožené kabelky. Kožená kabelka je naprosto nadčasovým kouskem a opravdu ji unosíte kamkoliv. Stačí jen zvolit správnou barvu nebo velikost. Pokud fandíte pohodlí, vybírejte takzvané crossbody kabelky, tedy kabelky menší a přes rameno, do práce nebo do společnosti pak vybírejte spíše větší kabelky s velkými uchy, které se nosí v ruce.

pexels-photo-2559787

O kůži se starejte

Pořízení kožené kabelky je rozumné, kůže je odolným materiálem a také pevným, takže vám taková kabelka vydrží opravdu dlouho, pokud se o ni budete také náležitě starat. Kůže by se neměla nikdy namočit, pokud už ji budete potřebovat vyčistit, využijte speciálních prostředků, které kůži nejen vyčistí ale i ochrání, pozor na to, že kůže může začít praskat, pokud s ní není patřičně zacházeno, takže se vyvarujte silným prostředkům nebo mýdlu a v případě potřeby na čištění vezměte jen jemný hadřík, který je možné zlehka namočit.

Kožené kabelky také nejsou nejlevnější, ale jejich pořízení se vyplatí, protože jsou opravdu téměř nesmrtelné.