Je výhodnější downloader online, nebo ten, který je nutné stáhnout?

Faktem je, že na internetu najdeme spoustu věcí. Díky tomu jej můžeme využívat k široké škále činností, od seznamování se s novými lidmi přes hraní her až po nakupování. A jednou z oblíbených věcí, které nám internet nabízí, je i sledování nejrůznějších videí na prakticky jakékoliv téma, které nás napadne.

Je pak pochopitelné, že si mnoho z nás najde svá oblíbená videa, ke kterým se pak rádi vracíme. Zde ovšem hrozí riziko, že ona videa budou smazána, ať už autorem nebo serverem samotným. A ať už je důvodem pro jejich smazání cokoliv, výsledek je stejný – už se na ně nepodíváme. Naštěstí existuje možnost, jak tomuto předejít.

youtube2

Nejjednodušším řešením je si své oblíbené video jednoduše stáhnout. To má navíc celou řadu výhod – nejenže se nemusíte bát, zda bude smazáno, ale můžete si jej pustit kdykoliv, i když nemáte zrovna k dispozici připojení k internetu. A to se rozhodně hodí například během cest.

Ovšem k tomu, abychom jej mohli stáhnout, je potřeba speciální stahovací program. Ten můžeme buď stáhnout, nebo využít některý video downloader online Stahuj videa. Každá z těchto možností má své výhody i nevýhody.

Pokud využijeme klasický stáhnutý program, pak ten nabízí mnohem širší možnosti. Na druhou stranu však zabírá místo na disku, nehledě na fakt, že si spolu s ním můžeme stáhnout i virus, zvláště pokud jde o program zdarma.

youtube4

U online downloaderu sice nemáme tak široké možnosti, ovšem pro běžné sledování obvykle naprosto postačují. Také je zde menší riziko infekce počítače virem, nehledě na to, že jsou často velmi jednoduché na použití.

Je tedy vidět, že neexistuje žádná správná možnost – pro každého z nás bude výhodnější něco jiného. Je tedy dobré se předem řádně rozmyslet, než se rozhodneme některý z nich vyzkoušet. Ušetříme si tak totiž nejen místo na počítači, ale i spoustu frustrace a zklamání. A to přece za to stojí.