Do postele se budou těšit nakonec všichni

Konečně jste se našel. Zahoďte své vysokoškolské vzdělání, původní profesi opusťte s klidem lorda a věnujte se svému zhmotnělému snu. Vlastníte konečně penzion. Tedy dá-li se té velké chatrči tak říkat, viďte? Když nebudete chatrč nazývat penzionem a dáte jí název, např. horská ubytovna, potenciální hosté budou vědět, do čeho jdou.

postel

Ale nepředbíhejme.
Zatím jste jen majitelem poměrně zachovalého stavení, které se pomalu rýsuje do podoby, která by mohla poskytovat poměrně slušné ubytování. Jestliže právě teď stojíte před rozhodnutím, jak co nejrychleji a nejlevněji, ale také co nejpohodlněji vybavit některé dokončené pokoje, musíte si uvědomit, kde šetřit nesmíte.

Jsou to postele.
Jen uvažte, jak by se hostům líbilo každý večer svého pobytu zapadnout do pohodlné postele po celodenním výletu v horách? Potřebují se pořádně vyspat a odpočinout si. Další den je čeká něco obdobného. Musí být ráno odpočatí a plní energie. A Vy jim to musíte dopřát, zajistit.
Právě proto jsou postele to nejdůležitější na celém vybavení budoucí horské ubytovny. I když jsou návštěvníci hor na ledacos zvyklí, můžete je přece pohodlnou a kvalitní postelí mile překvapit, co říkáte?

dřevěná postel

Dejte za pravdu kvalitě.
Nehledejte vybavení někde ve frcu. Tedy alespoň ne postele. Dřevěné postele z masivu o rozměrech 90×200 uvítá host s otevřenou náručí!
Možná si myslíte, že večer bude každý host rád za to, že bude mít kde složit hlavu. A že mu bude docela jedno, jestli bude spát na matraci na zemi, nebo na palandě. Je pravdou, že tací hosté určitě existují a ve Vaší horské ubytovně se dozajista objeví. Ale na druhou stranu nebude daleko od věci, když se i takový host kvalitně vyspí, nemyslíte? I v horách může najít komfort a pohodlí. A nemyslete si, že jeho tělo to nepotřebuje.
Takže uvažujte rozumně a rozhodně dejte přednost kvalitě, aby se u Vás každý host vyspal nanejvýš dobře. Ne-li lépe!