Co potřebujeme k tomu, aby byla erekce stoprocentní

Některé ženy považují své protějšky za slabochy a stává se, že kvůli potížím s erekcí opouští partnerský vztah, ale jejich nový přítel se po krátké době začne potýkat s podobnou situací a problém se opakuje. Opustit muže jen kvůli tomu, že onemocní, aniž bychom mu dokázaly pomoci nebo alespoň nabídnout snahu o pomocnou ruku, je projev jisté zbabělosti a také nevědomosti. Mnohdy je totiž záležitost docela dobře řešitelná, aniž bychom vyhledávali na Internetu generika Viagra.

Vyzkoušejte jinou denní dobu – milování večer a v noci s vidinou ranního vstávání „na šestou“? Neexistuje snad nic hloupějšího, než právě toto. Důkladně se prospěte a až budete mít dopoledne volno, vrhněte se na sex mezi sedmou a desátou hodinou ráno. Uvidíte, že vaše maximální hladina hormonů vám navodí mnohem slastnější orgasmy.

dívka v teplácích

Umývejte se bez mýdla a nepoužívejte parfémy – víte o tom, že muži mají vynikající pachovou paměť, a že jim partnerka musí vonět, aby to podpořilo jejich přirozenou touhu po sexu? Musí jim ale vonět svým potem, nikoli syntetickým parfémem, ty většina mužů přímo nesnáší. Přirozená ženská vůně klína, propoceného tílka a použitých silonových punčoch jim dá jasně najevo, zda jste pro ně také vhodný genetický „objekt“ pro zdravé potomky.

hezká tvář

Vyházejte ze spíže nevhodné potraviny – spousta potravin do zdravého jídelníčku nepatří, například sladkosti s bílým cukrem, bílé pečivo, alkohol, kofein, slazené nápoje a různé konzervované a fastfoodové „dobroty“. Inspirujte se v prodejnách zdravé výživy, naleznete tam spoustu tipů a návodů, jak si udržet mládí, svěžest, sílu i erekci.

Nestresujte ho – muži jsou dnes vystaveni obrovskému tlaku mnoha odpovědností a mají to ztížené i napjatou situací ve společnosti. V této těžké době je zapotřebí svého partnera podpořit, převzít kus odpovědnosti i na sebe a nepodrážet mu nohy psychickým deptáním. Jestliže jej budete neustále stresovat, s jeho erekcí to nedopadne dobře. Permanentní zvýšení adrenalinu mu vyčerpá nadledvinky a bude z něj již ve čtyřiceti letech troska.