Toužíte po lepším sexu?


Kdykoliv zatoužím po sexu, chci, aby tento určitě stál za to. Nestojím o to, aby nestál za nic. Když už si mám sex užít, pak ať to vážně stojí za to. Přinejmenším v rámci možností, které se nabízejí. Jenže toužit po takovém sexu nestačí. Jistě, musí to být, protože kdybych po něm netoužil, určitě bych se mu vyhnul a nekonal by se, ale pouhá touha po něm není dost. Musí se toho zvládnout víc, aby si to někdo jako já užil.

Co musí muž pro sex udělat?

žena v prádle

Samozřejmě potřebuje někde sehnat vhodnou partnerku. Takovou, která aspoň trochu odpovídá jeho představám o dokonalosti a která ho neodpuzuje. Což nemyslím zle. Jenom je mi jasné, že třeba o nějaké notně opotřebované pochybné děvče někde od E55 nikdo soudný stát nebude, stejně jako nejsou vždy moc žádané osoby takzvaně sociálně slabé, hygieně nepříliš holdující… Prostě musí partnerka odpovídat představám o tom, s kým muž sex provozovat chce a s kým ne.

Pak je pochopitelně třeba sehnat i místo, kde na ten sex dojde. Jistě, jsou i případy, kdy jsou muži schopni jít na věc kdykoliv a kdekoliv, třeba i uprostřed dne na frekventovaném místě, ale přece jenom je lepší byt nebo aspoň místnost, kde nehrozí, že bude milující se pár vyrušen potomstvem, žárlivým manželem či manželkou, zaměstnavatelem, novináři nebo jinými osobami, které nejsou zvány.

barevné kondomy

A co se ještě někdy musí sehnat? Třeba i generická Viagra, aby to takovému muži při sexu šlo, pokud mu to automaticky moc nejde. Všichni přece víme, že se potence u mužů postupem času vytrácí, a kdyby nebylo erekce, nebyl by ani ten nejlépe připravený sex.

A tak mnoha mužům nezbývá jiná možnost, než si nějaký ten přípravek na podporu erekcí sehnat. Aby šlo to, co by jinak možná nebo určitě nešlo.

Když muž vsadí třeba na generickou Viagru, určitě se to pozná. I na pohled, i během provozovaného sexu. A kdo z mužů by nechtěl mít v kalhotách něco, na co může být právem hrdý?