Levné stěhování v Praze s dětmi, seniory a se zvířaty


Když se stěhuje mladý student do podnájmu, je obvykle plný síly a věří si natolik, že to zvládne sám, Ostatně, postačí k tomu jen pár tašek s věcmi, případně nějaká ta kartonová krabice, kterou lze snadno převézt v pronajatém či vlastním vozidle. Mladí lidé bývají obecně zdatnější, a pokud se nejedná o rodinu s dětmi, je to snazší i po organizační stránce. Celý proces může proběhnout rychle, bez komplikací, velmi pružně, a je možné se stěhovat v jakýkoli den a někdy i přes noc.

dřevěné krabice

Jakmile jsou však ve hře malá batolata či děti předškolního věku a starší prarodiče, musí se celý proces přizpůsobit právě jim.

Naslouchejte jejich potřebám – malé děti mohou být často fixované na své kamarády ze školky nebo z ulice, pokud jsou starší, a měli byste s nimi stěhovací proces probírat velmi důkladně a zdůvodňovat své počínání, aby jej pochopily, necítily se odstrčené a mohly spolupracovat. Některé děti reagují na změnu lépe, jiné hůře, a platí to i pro důchodce, kteří zas neradi zapouští kořeny někde jinde a vynakládají další energii, která jim schází.

dveře do domu

Vyberte s citem stěhovací firmu – solidní stěhováci levného stěhování v Praze by měli vědět, že máte v rodině malé ratolesti nebo naopak seniory, a jistě pochopí situaci a budou shovívavější a možná i trpělivější a vstřícnější. Naštěstí jsou u nás firmy, kterým nezáleží jen na „kšeftu“, ale jde jim hlavně o spokojenost zákazníka.

Požádejte stěhováky o to nejnáročnější – nejnáročnější ze všeho bývá manipulace s velmi těžkými a velkými břemeny a demontáž nábytku. Nábytkové sestavy dovedou potrápit i profesionály, ale ti jsou na tuto práci zvyklí a mají zkušenosti i potřebné vybavení. Poradí si v nesnázích a vy se jim tak můžete efektivně vyhnout. Věnujte pak svou energii hlavně dětem a seniorům a máte-li doma zvířata, pak jim zajistěte dostatek tekutin při přepravě a s krmivem buďte zdrženlivější a krmte je, až pomine největší stres.