Koncerty v sálech

Venku je to lepší zážitek, ale většina sálů má zase lepší akustiku. Někdy i ty ve městech, které k tomu nejsou speciálně určeny. Takže je zde lepší poslech a tím také lepší zážitek. To posuzují hlavně ti, kteří tam budou vystupovat a je jedno zda je to klavírní virtuos, nebo kytarista. Oni sami poznají kvalitu, netrénované ucho to nějak moc neodhalí.

koncert

Hudba má především povznášet ducha a je to v jistém slova smyslu i pravda. Někdo, když slyší například „Vltavu“ od pana Smetany, vznáší se na jejích vlnách a vnímá hudbu více smysly. Je to pro něj požitek a zážitek. Pro jiného je to třeba se skupinou ABBA, pro dalšího je tvrdý metal, třeba Krabathor, a ten poslední si rád poslechne folkáče, kteří již však asi vyhynuli. Už není co pranýřovat, už není z čeho si dělat legraci? Asi ne, prostě stará generace folkařů je pryč a mladá asi nic nepřináší.

V každém případě však máme dost hudebních seskupení, které hrají hudbu přijatelnou a mají vyprodané koncerty. Není takových skupin asi moc, ale jsou. Ostatně i ty ostatní existují a také se líbí, proč ne.

publikum na koncertě

Možná i oni používají při svých koncertech catalinbread belle epoch. Pokud nevíte oč jde, tak je to takový nástroj přístroj, který dodává efekty, například ozvěnu a tak podobně. Efektů je spousta a není možné je zde všechny jmenovat. Snad jen dva namátkou, možnost vypnutí true by-pass na buffer, možnost ocásku – dozvuk efektu i po vypnutí a tak dále. Uvedený přístroj jich zvládá obrovské množství, a proto patří mezi hudebníky mez nejoblíbenější. Snad i pro svou příznivou cenu, která se pohybuje v normálu, http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/197530-ceny-masla-jsou-navratem-k-normalu-lide-by-si-meli-zvyknout-tvrdi-zemedelci/ a ne někde v desítkách tisíců.

Technické parametry zde vypisovat nebudu, ale jsou více než dobré, protože by pak nebyl tento přístroj jedním z nejprodávanějších. To je fakt, který se nedá ošidit. Více takových věciček ke zlepšení hudební tvorby.