Footjob Praha vás dovede ke slastnému orgasmu

Footjob není jen pouhá „práce odvedená ploskami chodidel“, je to intenzivní erotický prožitek, který se mezi lidmi teprve začíná znovu probouzet do popředí zájmu. Starověké civilizace jej považovaly za jeden z vrcholů milostných technik. Proč je tak vzrušující? Na tuto otázku hledejme odpovědi v anatomii a zároveň v našem podvědomí, kde se ukrývají utajované pravdy, skryté pod dogmaty současného civilizovaného světa.

dámské sandály

Pokročilá forma reflexní terapie

Footjob by se dal přirovnat s trochou nadsázky k reflexní terapii vzhledem k tomu, že se vzájemně dotýkají dva lidé, v tomto případě masérka a klient, na nejcitlivějších místech lidského těla – na genitáliích a chodidlech. Obě tělesné části mají totiž značné množství nervových zakončení a toho lze patřičně využít k vrcholným prožitkům slasti a rozkoše. Chodidla jsou také výraznou erotogenní zónou a to znamená, že to má určitý vliv i na samotnou masérku, která pak přenáší svůj vlastní intenzivní prožitek na klienta. Tím se mezi oběma lidmi zvyšuje erotické napětí a vzrušení a dochází k většímu propojení i na energetické úrovni.

Již ve starověku byla tato technika jednou z vrcholných forem rozkoše a byla oblíbená zejména mezi vysoce postavenými hodnostáři v Číně, v Egyptě, v Řecku a Římě. Již tehdy si lidé byli dobře vědomi, že právě plosky nohou vzrušují při dotecích partnera mnohem víc, než doteky lidskou dlaní. Bohužel se v průběhu staletí chodidla stala symbolem spíše hanlivým, zvláště ve středověku měla spojitost s něčím nečistým, což přerůstalo (mnohdy až dodnes) ve formu submisivity a dominance.

dívka na posteli

Ti, co se dokážou od těchto staletých dogmat oprostit, mohou si dopřát skutečně opravdovou rozkoš, což potvrzují mnozí lidé, kteří se se svými zkušenostmi nebojí svěřit někomu jinému. Naštěstí je dnes doba pokročilá k uvolnění starých náboženských a vztahových sevření, jež způsobují energetické blokády a zbytečná traumata v partnerství. Footjob Praha je také jednou z forem, přispívajících k upevnění vzájemných partnerských vztahů, důvěry, a k posílení přirozených projevů náklonnosti bez arogance, agresivity a nadřazenosti.