All-in – opravdu to funguje?


Sázkových strategií je opravdu velká spousta. Po internetu jich najdete desítky a desítky. Vyšlo dokonce i spousta publikací, které se zaměřují na toto téma. Pokud se zabýváte sázením více do hloubky, nebo se mu věnujete již delší dobu, určitě znáte strategii kurzového sázení all-in.

V čem tato strategie spočívá? Jak už název napovídá, spočívá v tom, že vsadíte všechno. Nic víc, nic míň. Vsadíte zkrátka všechno, co máte k dispozici. Samozřejmě ale jen tolik, kolik si můžete dovolit prohrát. Při sázení nikdy nesázíme peníze, o které si nemůžeme dovolit přijít. To je zlaté pravidlo.

fotbal

Při sázení all-in si vyberete kurz kolem 1,20. Na co sázet? To je čistě na vás. Samozřejmě nejlépe něco, čemu rozumíte. Nedávejte sázku na první kurz 1,20, který uvidíte. Pro sázení all-in jsou také ideální live sázky. Tady dostanete velice zajímavé kurzy na věci, které jsou v pre-match sázkách velmi nízké, nebo nejsou vůbec vypsány.

Oblíbenou volbou sázky u all-in sázkařů jsou sázky na fotbal, a sice na to, že padne alespoň jeden gól v zápase. Samozřejmě, může se stát, že zápas dopadne 0:0, ale nestává se to tak často. Pokud je stav zápasu 0:0 kolem 30 minuty, obvykle je kurz na padnutí alespoň jednoho gólu právě kolem 1,20.

sport

Dobrou volbou je také hokej. Tam může být zajímavé vyčkat si na zápas se stavem 0:0, a v okamžiku, kdy je vypsána sázka na +2,5 gólu s kurzem kolem 1,20, můžete si vsadit. Tři góly při hokeji většinou padnou.

Takže jste vsadili svou první sázku a vyhráli jste. Co teď? Celou vyhranou částku opět vsadíte stejným stylem. Jistě, ze začátku nebude vyhraná částka nijak zajímavá, pokud začínáte s malým vkladem. Ale pokud vám bude štěstí přát a vyhrajete třeba 15 až 20 sázek za sebou, můžete se dostat z relativně malého vkladu na velmi slušné peníze.

Většina sázkařů bere tuto strategii spíše jako zábavu než spolehlivý způsob výdělku, ale pokud umíte vybírat zajímavé zápasy a bude vám přát štěstěna, můžete si snadno vydělat hezké peníze.