Magnetická tabule
Maminko, prosím tě, můj pokojíček má pořád ještě jednu prázdnou zeď. U jedné stojí piáno, u druhé postel a u třetí stůl. A nad stolem je ještě kus místa. Vešla by se tam jedna moc krásná bílá Magnetická tabule, kterou jsem viděl ve výloze.
Magnetická tabule
Ona totiž, ta moje milovaná magnetická tabule, umí úplně úžasné věci. To si na ni jen tak kreslíš modrým, černým, červeným nebo zeleným fixem a jedním tahem takovou malou věcičkou ji krásně smažeš. A můžeš začít znova kreslit.
A umí ještě další věci
To budete koukat, umí ještě držet obrázky z takové tvrdší gumy a ony nespadnou. Nebo se tam dají dávat magnetky zvířátek a ty nám přidrží na tabuli, co budeme chtít. Třeba i rozvrh hodin. Ta magnetická tabule by se mi tam strašně hodila. Prosím, mami, nepůjdeme pro ni?